Po wakacjach widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć kolejną odsłonę "Tańca z Gwiazdami". Tym razem w show szykują się jednak spore zmiany. Jesienią za jurorskim stołem nie zobaczymy już Ewy Kasprzyk - aktorka zdecydowała się zakończyć przygodę z programem.
"Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z >>Tańca z Gwiazdami<< ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od jesieni 2024 roku" - czytamy na instagramowym profilu programu.
Do współpracy z gwiazdą odniósł się też dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak.
"Dziękuje Ewie za te pięć edycji "Tańca z Gwiazdami" podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki. Znajomość kunsztu aktorskiego pozwoliła jej oceniać nie tylko taneczne umiejętności naszych gwiazd, ale też ogólny wyraz artystyczny ich występów. Jako jurorka zasłynęła z błyskotliwego poczucia humoru a swoimi komentarzami potrafiła rozładować każdą stresującą sytuację" - powiedział Edward Miszczak.







